Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tegyek, ha penészes sütit...

Mi tegyek, ha penészes sütit ettem?

Figyelt kérdés

Be van dugulva az orrom, így nagyon a szagát sem az ízét nem éreztem a süteménynek, csak az egyik harapásnál láttam, hogy visszanéz rám a szőrös, zöld penész. Egyébként a süti bolti, ma hozta apukám, így nem gondoltam volna, hogy bármi baja is lehetne.

Nagy gondom lehet belőle? Egyelőre csak azért van hányingerem, mert tudom, hogy penészes ételt ettem, de később hányáson, hasmenésen kívül lehet belőle nagyobb gondom? A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 24. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok vizet vagy teát vagy tejet igyal rá , oldodik gyorsantavozik ....
2020. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos tanácsot! <3
2020. ápr. 24. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyum evett egyszer peneszes zsomlet, bar o latta, hogy peneszes, de megette mert nem akarta kidobni (sajnal 30 forintot...). O hanyt meg remegett, ennyi volt.
2020. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!