Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok normálisan enni?

Miért nem tudok normálisan enni?

Figyelt kérdés

Vagy koplalok, vagy zabálok. Nem kapok a szervezetemtől jelzéseket. Simán elvagyok napi 1 apróságon, vagy semmin és nem vagyok éhes. Aztán a másik véglet, mikor csak eszek-eszek, de nem érzem, hogy tele vagyok, aztán már csak azt látom, hogy majd kireped a gyomrom, de eltelik 5 perc, a fájdalom elmúlik és nem érzek semmit, simán bevágok egy nagy pizzát, vagy bármit. Félre ne értsetek, nem azért nem érzek a koplalásnál éhséget, mert előtte zabáltam. Akkor se érzek semmit, ha előtte 1600 kcalt ettem. Viszont ezt már képtelen vagyok tartani. Most már konkrétan vagy 5000 kcal, vagy 500, vagy semmi. Az ivással se vagyok másképp. Egyszerre leiszok (tiszta víz) 3-4 liter vizet, rohanok a wc-re és kijön aminek kikell, aztán folytatódik a napom, mintha mi sem történt volna. Jah, és a zabáláshoz még annyi, hogy másnap, eltűnik. Ott van, mert ott kell lennie. Mégse vagyok felpuffadva.

Mi bajom lehet, vagy ez normális? 16/l



2020. ápr. 26. 23:20
 1/3 anonim válasza:

Én is pont ilyen vagyok!

16/l

2020. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Teljesen normális.Kiestél a ritmusból.

Ha változtatni szeretnél elözször fejben dönsd el majd ajánlom vezessed hogy mit mikor eszel.Erre jó egy app egy füzet stb....

2020. ápr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű, hogy csak kiestem volna a rutinból. Ha koplalok rákattanok és nem akarok enni. Mikor viszont eszek nem állok meg 3 étkezésnél. Elég ha reggel megeszem a reggelit, már tudom milyen napok jönnek. Appot is használtam, naplót is vezettem. Megszálottá váltam tőle, ami a kalóriát illeti.

Veled volt már ilyen?

2020. ápr. 28. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!