Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Medicannabis tapasztalata...

Medicannabis tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A flavintól rendeltem a vitaminok mellé, hogy kipróbáljam. Kicsit parázok, mert sajnos a tavalyi évben voltak pánikjaim családi tragédiából kifolyólag, ami korábban soha, és most hogy megjött a cucc, kicsit félek kipróbálni, attól tartok, hogy netán rosszul leszek. Annyi jót olvastam a neten a CBD olajról, de olvastam olyan oldalt, ahol rosszullétről is írtak. 27/F

2020. máj. 8. 22:10
 1/1 RVeronika válasza:

Szia!

Nem tudom kapszulat vagy olajat rendeltel, de nyugodtan hasznald.

"Beallni" nem tudsz tole, mert az orvosikender minimalis THC-t tartalmaz (ez az felelos a bodult allapotert). Az olajnal ki kell tapasztalni a megfelelo mennyiseget, fokozatosan emelni a mennyiseget (nem tul jo izua rosszulet szerintem ettol lehet) es nem csodara varni hirtelen.

Ha van meg kerdesed ha tudok szivesen valaszolok (nem mint szakerto).

V

2020. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!