Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » IBS, járhat vérrel?

IBS, járhat vérrel?

Figyelt kérdés
IBS-el vagyok "diagnosztizálva" tavaly szeptember óta. Nyálkás széklet, gyomorfajas, ami utána hamar el is múlt. Idén február felé láttam először vert is a nyákon. Volt, hogy több, volt hogy kevesebb, nem minden szekelesnel. Fele fórum említ vért is (véres nyakos szeklet), másik fele nem. Nincs semmi bajom amúgy, olyan vagyok, mint bármikor. Semmi fájdalom, fogyás, láz, szóval tényleg semmi. Aranyerem tuti nincs, ezt biztosra mondom (mármint mindenkinek van, de nah). Volt vervetel, vercukor mérés, hasi uh, széklet minta leadás (negatív), illetve vegbel vizsgálat (nem tükrözés). Nem találtak semmit. Van itt olyan, akinek IBSe van, és néha lát vért/vér foszlanyt is a szekletén?

2020. máj. 18. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem okoskodni akarok, de ver az mar gyulladas. Akut, es kezelest igenyel.
2020. máj. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Háát attól is függ milyen a vér. ha nagyon élénk piros az végbélből jön, ami inkább hámsérülés/aranyér. Gyulladással cefetül lennél szerintem, durva bélfájások, hasmenés, esetleg láz is. Kiderült azóta? Nekem tegnap volt benne kevés piros vér soha nem volt ilyenem ezelőtt jöbő héten megyek házidokimhoz.
2020. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Kiderült, mi okozta? Nem csak felsértett néha a széklet és amiatt?

2023. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!