Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az utóbbi időben azt vettem...

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy egyszerűen nem tudok enni. Valakinek van ötlete, higy mit tudnék csinálni ez ellen?

Figyelt kérdés
Nyilván eszek, tehát nem az van, hogy egyáltalán semmit, de ha éhes vagyok, vagy mondjuk ebédelnék, akkor egy-két falat után szinte hányingerem van és nem bírok többet. Igazából ez olyan 1-2 hete tart, de nem szeretném, ha így maradna, mert félek, hogy legyengülök,de nem tudom mit tudnék csinálni.
2020. jún. 1. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Emésztőrendszerrel konkrétan a gyomrod környezetben van valami..

1.házi orvos -> időpont

2020. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz sokat? Fiú vagy, vagy lány? Hány éves? És, ahogy az első írja, háziorvos kell.
2020. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden helyzetben ezt erzed? Ha egyedul eszel a szobadban, vagy ha tarsasagban eszel is ugyanugy elo jon?
2020. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok és nem szoktam stresszelni. Igazából mindig amikor eszek pár falatot előjön ez a teltségérzet, még akkor is, ha nagyon éhes voltam előtte.
2020. jún. 1. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedj valami komplex B vitamin készítményt.
2020. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 dl almaecetes vagy citromleves víz evés előtt. Igyál gyömbérteát is, ha valamilyen kórokozót kaptál el, az jó eséllyel kipucolja. Húsleves (legalább a leve) is jót tesz.
2020. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!
2020. jún. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!