Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A dobozos uditonek a lezaro...

A dobozos uditonek a lezaro "foliajabol" lenyeltem egy darabot, lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Ereztem a torkom oldalaban, ahogy ittam, hogy ott megallt egy ideig, nem is vagyok benne biztos, hogy utana lement az egesz. Sokat ittam ra, de azota erzekeny a torkom azon az oldalon es rossz erzes nyelni is. Talan maradt egy pici darab ott, az lehetseges vagy bekepzelem? Nem fogok megfulladni meg ilyesmi, ugye? Nyugtasson meg valaki 😅

2020. jún. 8. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkarcolta picit a torkod, lemegy és majd egyszer kijön. Ne aggódj! Egyél kenyeret is ha ottmaradt volna, de ez nem valószínű! Nyugi. :) 10 évesen lenyeltem egy kis üveggolyót. Fogalmam sincs, azóta hol lehet, de jól vagyok. 😅
2020. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban vas golyót nyeltem le, ami a permetezőbe való persze akkor még nem volt vegyszeres, mert még új volt :D

Halálra izgulta magát apa miatt egyből hívták az ügyeletet, hogy mit csináljanak de a természet elintézte pár nap után :D Így neked se lesz bajod nyugi :)

2020. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd kijön a másik oldalon. Nem kell aggódnod. A fájdalom meg majd elmúlik.
2020. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!