Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék tudnátok...

Viola6 kérdése:

Hízni szeretnék tudnátok esetleg ajánlani valamit amitől megindul nálam a hízás? normálisan étkezem de egyszerűen nem megy a hízás Köszönöm a segítségeteket

Figyelt kérdés

máj. 3. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Tescoban van az a nagy darab saját márkás ketchupos chips, elég olcsó és jó az íze is. Na abból bevágsz egy 2-3 zacskóval egy pár napig és már be is indul a hízás.


[link]

máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Többször engedd meg magadnak a csokikat, chipseket. Nem azt mondom hogy azt egyél folyamatosan, de egy nap 3-4x megengedheted magadnak.
máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a tartós kalóriatöbblet fogalmának.
máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél többet. Azt hiszed hogy eleget eszel de nem.

Egyél három óránként. Mindig mindenbol legalabb kettot. Tehat nem egy szelet kenyer hanem minimum ketto. Nem ket kerokanal fizelek hanem minimum 2. Nem egy szelet hus stb

máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Szokj rá az állandó nassolásra.


Napközben egyél meg több zacskó chipset, kekszet, csokit, vagy amit csak kívánsz. Folyadéknak meg több cukros italt igyál, pl kólát.

Szokj rá a kajára. Ne csak akkor egyél ha éhes vagy, hanem ha unatkozol, boldog vagy, szomorú vagy stb.


Végül pedig a normális étkezésid száma ugyan annyi maradjon, a nasik csak extrában jöbbek.



Remélem tudtam segíteni, én csak szimplán tapasztalatból beszélek, hiszen így híztam el én is.

máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Ennyi hülyeséget... remélem mind csak irónia, és csak én nem értem 🙂

Ezekkel az egészségtelen szarokkal a szervezetet és a bőröd vágod tönkre.

Hármasra hallgass

máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!