Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha túl eszem magam lehet...

Ha túl eszem magam lehet korrigálni?

Figyelt kérdés
Ha túlépem a megadott (diétás) kalória keretem akkor mit érek el ha pl 3 napig a túl lépett kalóriákat levonom az étkezésemből? Vagy butaság? És egy zabanap után(ünnepeltünk) folytassam tovább?
2020. jún. 11. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Mármint hogy levonjam azt a 1600 kalória túlevést(1200 helyett 2600 lett:D)

Úgy hogy 3 napig 700 at ennek, vagy hagyjam inkább a fenébe és folytassam tovább a kis diétám levonogatás nelkul? Tobb ilyen tenyleg nem lesz!

2020. jún. 11. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nehogy 700 kalóriákat egyél most, az nagyon kevés

inkább csak folytasd rendesen, nem ezen az 1 napon fog múlni az eredmény (kivéve ha gyakran tartasz csalónapot, az már elrontja)

2020. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha havi max 1x (néha 2x) történik ilyen, akkor szerintem az a legjobb, ha "elfelejted" az egészet. Fátylat rá, és folytasd úgy, ahogy eddig fogytál. Ha szigorítással próbálsz kompenzálni, akkor szerintem növeled az esélyét, hogy utóbb feladd. Meg nem csak a kalóriák számítanak, gondolom az a 2600 kcal nem éppen ideális makrotápanyag-aránnyal jött össze... mondjuk több volt benne a cukor, mint a fehérje. Ha mindenképp kompenzálni akarsz, akkor egy kis plusz sportot iktass be.
2020. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szerinted 2600-1200 az 1600, akkor nem is fogsz fogyni...:)
2020. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!