Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyakori vizelés vitaminoktól?

Gyakori vizelés vitaminoktól?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el vitaminozni (Cink, 1000C, B komplex, D3, 1 hete pedig Biotech Active Women) mindemellé napi 2l víz.

Vizet a vitaminok előtt is ennyi mértékben ittam.

Viszont ezen a héten folyamatosan pisilni járok... színre szagra normális, felfázva nem vagyok nem is csíp.

Hunyónak tartom a Biotechet de ma is mielőtt bevettem olyan 9 körül előtte vagy 3x mentem.


Valakinek valami tapasztalat?


2020. jún. 12. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem győzi kiválasztani a szervezeted a rengeteg felesleges "vitamint". Nem véletlen történik ez. Érdemes lenne konzultálnod a háziorvosoddal, hogy miket szedsz, meg fogsz lepődni a válaszán.
2020. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huuu, ugyanez volt nalam is. :D Porgeti a veset nagyon, de vegul is mereganyagot valaszt el, azert tartjuk. :D Ha nagyon zavar, akkor szerintem menj el orvoshoz, hatha megnyugtat, nekem 1-2 heten belul csokkent, harmadik hetre mar nem volt jellemzo az allando pisiles.
2020. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B komplexet miért szedsz? Hízni szeretnél?
2020. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik vitamin kifejezetten hajtja a vizet, a c-vitamin tuti. Ez jó, hiszen méregtelenít, csökkenti pl. a felfázás esélyét, nem engedi a kövek és a homok lerakódását. :)

Viszont vitaminokat is kúraszerűen érdemes szedni, ugyanis egy idő után a túl gyakori pisiléssel kimosod a fontos ásványi anyagokat is, amivel pont az ellentétjét éred el.

2020. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Abba hagytam a fogtabit és direkt kerestem olyan vitaminokat amelyet segítik hamarabb rendezni a dolgokat lent és közte volt a B vitamin is!

2020. jún. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!