Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fehérje port ajánlanátok?

Milyen fehérje port ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szerintem egészségesen eszek, sportolok, mégis, mióta jobban odafigyelek az ilyesmire (kb 3 hónapja) jelentkeztek bizonyos "tünetek". Kicsit utánanéztem a dolgoknak és több helyen is azt olvastam, ez mind lehet a fehérje hiányának következménye.

Éppen ezért olyan fehérjére lenne szükségem, melynek előállításának során nem vesznek el a benne lévő vitaminok (mint pl az ionizált frhérjéknél, ha jól tudom). Én elsősorban gyors felszívódású fehérjében gondolkodnék, ezen belül pedig a tejsavó fehérjére, azonban a szűrt eljárással készülőre (ha jól tudom, ebben megmarad a termék vitamintartalma is). De lehet pont, hogy lassú felszívódásúra lennr szükségem, nem tudom...😅

Szóval ebben kérném valaki olyan segítségét, aki jobban erte hozzá, mint én, mert bár olvasgattam pár cikket, nem vagyik biztos abban, hogy melyiket válasszam.



2020. jún. 12. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha talán leírnád a tüneteket, akkor tudnánk segíteni. Ez a vitaminos, fehérjés katyvasz elég értelmezhetetlen.
2020. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fehérjepor aminosavakat tartalmaz, nincs bennük semmiféle vitamin. Nem olyan, mintha megennél egy babfőzeléket. (Egyébként ha szerinted fehérje hiányod van, miért nem viszed be táplálékból?) Viszont több fehérjepor tartalmaz hozzáadott vitaminokat, ezt el tudod olvasni a hátuljukon.
2020. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Biotech Iso Whey Zero-jából a csokisat iszom.

Nagyon finom, és cukormentes.

Persze az előírt mennyiséget nem szabad túllépni vele.

2020. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!