Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire változik meg a...

Mennyire változik meg a testem ha gyengítek a diétán és az edzések számán?

Figyelt kérdés
Jelenleg heti 7 órát edzek ami 4 óra kardió és 3 óra súlyzós edzés. A célom, hogy sportos alakom legyen, nem szeretnék testépítő lenni meg semmi ilyesmi. Egy egészséges, normál, sportos alakot szeretnék, amit körülbelül év végére el is tudnék érni. Jelenleg egy nagyon szigorú diétát csinálok, amit a személyi edzőm ír. Csinálom szépen az edzéseket, nem eszek semmit mellé, szóval biztos sikerülni fog. VISZONT, azt terveztem, hogyha elérem a kívánt formát akkor lazítok az étrenden. Pl cukros édességeket nem ennék továbbra sem de pl egy vasárnapi rántott hús, székelykáposzta, szóval átlagos ebédek nagyon jól esnének. Edzés terén azt gondoltam, hogy 2-3x mennék le a terembe kardió-súlyzós edzéseket felváltva. Az lenne a kérdésem, hogy tartani lehetne-e a kívánt formát ilyenfajta életmóddal ami a "viszont" után van írva?

2020. jún. 18. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a személyi edzőtől kérdezném meg...
2020. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kaja szempontjából szerintem igen, ha a makrók nagyjából rendben vannak.

Hogy az edzés elég lesz-e fenntartásra, az kérdéses.

2020. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PRajmund válasza:
Ha a szervezeted már megszokta ezt az életmódot, akkor ha egyszer csak abbahagyod, rohamos lesz a visszaesés. Szerintem nem túl okos.
2020. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!