Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg gyengítene az alkohol?

Mr. Zaccmester kérdése:

Tényleg gyengítene az alkohol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Heti 2 alkalommal megiszom ilyen 8-10 dl vörösbort málnával vagy szamócával keverve. És úgy érzem mintha, ha kicsit be lennék csiccsentve sokkal gyengébb lennék szkanderban, mint pl. normál állapotomban. Ez normális, hogy ha nagyon minimálisan is be vagyok csiccsentve lenyom olyan ember is aki alapból nem? Én úgy tudtam a piától inkább erősebb lesz valaki, vagy ez tévhit lenne?

25 éves vagyok és fiú.

Régen kondiztam is.

Előre is köszönök minden választ!


2010. szept. 30. 23:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem van akit gyengít van akit erőssé tesz.De utóbbi eset a ritkább.Van aki agresszív lesz tőle,van aki mindenkivel kedves,van aki bepunnyad,elalszik stb.Szerintem egyéntől függ kire milyen hatással van.
2010. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg fel is doppingol, de csak max. fél órára. Aztán rosszabb az erőnlét, mint alkohol nélkül.
2010. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én már 10 perccel a piálás után úgy éreztem, bepunnyadok... :))
2010. okt. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!