Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyókúrázom, akkor ehetek...

Ha fogyókúrázom, akkor ehetek rozskenyeret?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy egyáltalán ne egyek ezt mert hogy szinte ugyanaz mint a “sima” kenyér. Na hát nem nagyon hallgattam rá. Mivel sok gyümölcsöt, és csirkét is eszek, mellette edzek is (kb 1 hete se szerintem) így ezen elgondolkodtunk. Sima kenyeret egyáltalán nem eszek igazából, ha szendvicset megkívánom akkor csak rozskenyérből csinálom, és abba is csak sajtot, 1db szalámit (mivel így szeretem) paprikát meg fokhagymát teszek. Nem tudom, hogy tényleg nem lehet-e enni rozskenyeret ha fogyózok.. Persze ezt se olyan sokszor eszek, egy nap kb 1x 2x eszek rozskenyeret. A nap többi részében gyümölcsöt, meg ha van akkor csirke husit meg rizst.

2020. jún. 22. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis mértékben mindent ehetsz
2020. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a felszívódása, nem emeli meg a vércukrot úgy, mint a fehérlisztes. De a szénhidráttartalma attól még magas. Ha belefér a napi ch keretbe, akkor nincs gond. (De remélem, teljes kiőrlésű rozskenyér, és nem rozsOS, amiben több, mint a fele fehér búzaliszt).

Azért minden nap nem enném, mert mégiscsak liszt.

2020. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne? Mértékkel mindent szabad enni, ráadásul a rozskenyér nem is egy egészségtelen kaja.
2020. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen teljes kiőrlésű rozskenyér:)!
2020. jún. 22. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz, csak le kell mozogni. Én még süteményt, és csokit is eszek kenyérrel (komoly), de utána lebiciklizem, és fogyok is, mint a Hold.
2020. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mikor régen fociztam én is egy folytába fogytam:D sajna azóta nem fociztam:(
2020. jún. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!