Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18 évesen hogyan érdemes...

18 évesen hogyan érdemes alkalmaznom a bőjtöt?

Figyelt kérdés
Milyen intenzitással lenne érdemes nekem bőjtölnöm? Az belefér ,hogy akár 2-3 napot is? Bő folyadék fogyasztás kíséretében? Egyszer már csináltam 36 órás bőjtöt és nagyon jól éreztem magam utána teljesen kitisztultam. 18 évesen bő folyadékkal beleférne egy 48 vagy akár 72 órás bőjt és ha igen szabad közben valamilyen kardióedzést vagy valamilyen mozgásformát végeznem vagy inkább ne nagyon eröltessem meg magam ezen időszakban. Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről az egész témáról. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2020. jún. 26. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max 24 órás legyen, az is ebédtől ebédig, hogy ne legyen nap, mikor nem eszel, de inkább böjtölj 16/8 arányban, az sokkal kevésbé lehet veszélyes
2020. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz böjtölni?
2020. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő a fentiekben elmondtam.
2020. jún. 30. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
nem eszel ebédet csak
2021. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az se rossz ötlet
2021. szept. 29. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Böjtölésnek millio okav an,sok féle képpen lehet csinálni. reggelit és vacsorát eszel,ebédet nem eszel. nem egysezr 1-2 honapig fél évig cukort,buzalisztet,péksüteményt,hust. barnacukrot s roszlisztete ilyenkkel főzől
2021. szept. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!