Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves 175cm lánynak szerinte...

17 éves 175cm lánynak szerintetek mennyi lenne az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
65 kg
2020. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy igazi teve vagy. Dromedár.

70 kiló. Grat.

2020. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy 60-70kg.

Persze ha több vagy kevesebb, az is megfelelő.

2020. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
55-59
2020. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Jé én is ugyan ilyen magas vagyok! Lány
2020. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
60-70 kg
2020. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
65 kg.
2020. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából ilyen magas vagyok, 60-70 kiló az úgy reális. Vagy, ha nagyon karcsú, akkor akár még 55 is lehet jó; tehát,hogyha pl nem vastag a combja. Szóval inkább akkor lehet, hogy úgy mondanám, tehát, hogy 55- és 70 között. Vagy nem tudom, a 70 az már lehet, hogy sok, de mondjuk 68-69... Most úgy magamhoz viszonyítva próbálom. Amikor én vékony voltam, de lehet, hogy a combom még akkor is vastag volt, de alapvetően karcsú voltam, akkor voltam kb. 55 kiló; nem sok centiméter különbséggel. Asszem, akkor olyan 172 centi lehettem; vagy mondjuk inkább úgy, hogy 171 és 174 között; és most vagyok 174; szerintem az ideális súlyom talán max 62-63 kiló; most arra gondolok. Tehát a combom alapból vastag; és most fölment rám pár kiló, egy ideje nem néztem, hogy mennyi, de most talán valami 68-70 körül vagyok. És szóval nekem asszem, a fölső határ, ami optimális lenne, ami még éppenhogy belefér, az talán a 63 kiló; de már a 62 is talán picit sok; de szóval várjunk csak, tehát nekem mint egy centivel alacsonyabbnak, azt hiszem, hogy olyan 63-nak kéne lennie tehát a maxnak, karcsú verzióban meg (kis hassal,de vastag combokkal tehát) olyan 57-60 körül lenne jó talán. Vagy valami ilyesmi. Tehát azt hiszem, nekem 174 centi magas lányként, 57-60 kiló lenne az optimális. Vagy talán még a 61 is jó. Afölé azt hiszem, nem nagyon kéne mennem. :) De szóval még 70 kilóig, azt hiszem, nem vészes. De szóval azért szerintem... Hát ja, 175 centisen is szerintem az a lényeg; hogy 70 alatt legyél; afölé nem kell menni. Én arra gondolok. De akkor úgy mondanám, hogy szóval nekem pl úgy, hogy sonkás a combom, tehát van ott egy pici fölösleg; akkor mondjuk 57 és 61,5 körül/ között mozog az optimális súlyom. Tehát a combom az alapból, genetikailag vastag; és úgy nekem az opti. És még azért oda tettem még egy felet a 61 után, hogy ne legyek ilyen szigorú magamhoz. :) :) Te meg még egy centivel magas vagy; és nem tudom, hogy karcsú-e; azt még kalkuláld bele. Vagy vannak ilyen testtömegindex-kalkulátorok; ott kísérletezgessél a magasságoddal; és a kilónak mindig más értéket adj meg; és nézd; hogy honnan változik át az optimálisról a következő fokozatra. :):) Mondjuk lehet, hogy ott is barátian van értékelve; tehát nem veszi olyan szigorúan , ha van egy kicsi fölösleg; és azt még optimálisnak mutatja. Vannak neten ilyenek , szerintem több is. :):)
2020. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!