Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az ideális testsúly...

Mennyi az ideális testsúly egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 155cm és 38 kg-os, nagyon sovány vagyok szerintem, sokan mondják hogy jó alakom van de nem lehet rajtam fogni semmit. Mivel tudnék felszedni egy kis súlyt? (Az evés nem segít, annyit eszek és nem jön rám semmi)
2017. ápr. 1. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Az ideális súlyos 40-48 vagy 50 kg lenne de ez függ a csontozatodtól és az izomtömegedtől is.
2017. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csori96 ***** válasza:
Ha nem eszel eleget, akkor nincs miből épülnie sem zsírnak, sem jobb esetben izomnak. Bár lehet, hogy soknak tűnik az, amennyit eszel, de valójában nem sok, mivel ha az lenne akkor nőne a súlyod.
2017. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is 14 éves vagyok, 165 cm, és 45 kg. Sehogy sem tudok kicsit hízni, kint van a bordám, medence csontom, lapockám, az összes nyakcsontom stb. Akármennyit eszek hiába. Nagymamám is ilyen volt szülésig, de szülés után sikerült felvennie néhány kilót, én is ebben reménykedem, hogy egyszer sikerülni fog, és nem fognák piszkálni a súlyommal..

Ha van valakinek ötlete, én is szívesen fogadnám.

2017. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!