Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hascsikarás, szörnyű haszuborg...

Hascsikarás, szörnyű haszuborgás és hasmenés 100%-os gyümölcslétől lehet? 18/L

Figyelt kérdés

Vettem ma a Tesco-ban egy dobozos, 100%-os Sió ananászlevet, amit apránként, kisebb kortyokban teljesen megittam.


Egy óra múlva az utcán már elkezdett nagyon zuborogni a hasam.

Időközben bikinit mentem próbálni, de hirtelen, egy erős morgás után telefostam a próbafülkében a bikinit. Nagyon kínos volt. Nemcsak, hogy kifizettették velem, még a rendes ruhámat is szétfostam, közben görnyedve rohantam ki a ruhaboltból a legközelebbi WC-hez, ahol olyan őrülten ment a hasam, hogycsak na.

Lassan este 9 óra, de még mindig nagyon csikar, zuborog, megy a hasam, sőt, azóta fel is puffadtam, nagyon gázos a hasmenésem.


Holnap strandra szeretnék menni, de félek, hogy hirtelen összefosom magam, tönkretéve egy másik bikinit is.


Mit csináljak?

Előre is köszi.



2020. júl. 22. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Van tudomásod esetleg valami allergiáról? Vagy összeettél valamit?

A helyedben kihagynám a strandot... nem életbevágó program, lesz még máskor is strand. Nem ér szerintem ennyit! Gyógyulj meg előbb.

2020. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, már sokkal jobban vagyok.


Éjjel vagy 1,5-2 órán keresztül hihetetlenül zuborgott a hasam, majd egy 10 perces iszonyatos hasmenésem volt, utána teljesen jól éreztem magam.


Lehet, hogy nem a gyümilétől volt. Előtte ettem ebédre paradicsomlevest, majd paradicsomos húsgombócot, hozzá kenyeret, ami elég kemény volt már. Miután megettem utána láttam, hogy kicsit már penészes. Lehet, ettől lettem rosszul.


De a strandolást áttettem a jövő hétre. Várhat még az a bikini😊

2020. júl. 23. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem egy randin fordult elő hasonló, séta közben a parkban bokroznom kellett, a csaj meg kint várt...

Kínos volt. Nekem 100% körtelé volt a ludas. Nem bírja a gyomrom.

2020. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de olyan jót derültem, bocsánat :D de nagyon átérzem milyen rossz ez ha rosszkor jön rád!


Szerintem simán lehetett a sok rost a gyümilében, pláne ha mondjuk sokat ittál, vagy rá a paradicsomosra, az neü jó kombó :D szerencsére jobban vagy akkor

2020. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, lehet, mivel azoknak a leveknek kb 60-65%-a cukor, és az okoz ilyesmit.
2020. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!