Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor kap egy anorexiás...

Mikor kap egy anorexiás nazogasztrikus szondát?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Nyilván akkor, ha nem eszik.
2020. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azta... ha nem mondod rá sem jöttem volna🙃 szerencsétlen
2020. júl. 27. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Én akkor kaptam amikor a megszabott heti 1 kg-ot nem sikerült teljesíteni,illetve alkalmi szondát is kaptam pl amikor meghagytam a vacsorából 2 falatot.De ezt a kaja beadása után rögtön ki is húzták.
2020. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezek a válaszok megerősítettek abban, hogy nem vagyok hajlandó kórházba menni a testsúlyom miatt. Az anorexia egy lelki eredetű betegség, szerintem mielőtt a kaját nyomják le a torkodon, megfelelő terápiával el kell érni, hogy mentálisan készen állj a hízásra, mert ennek így semmi értelme, sőt. Iszonyú megterhelő lehet lelkileg, az amúgy is fennálló problémák mellé.
2020. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
#4-es Akkor inkább meghalsz? Amikor erre kényszerülnek az orvosok, akkor már testileg, szellemileg nem vagy megfelelő állapotban. Ha te ilyen tökös vagy, akkor keress terapeutát, és működj is együtt vele, akkor nem lesz ilyesmire szükséged.
2020. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Képzeld, járok pszichológushoz, és csoportterápia is tervben van, illetve egy intenzívebb bejárós terápia a Thalassa-házban
2020. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!