Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Terhesség alatt nem híztam...

Terhesség alatt nem híztam semmit. Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Sajnos egész terhességem alatt nem híztam 1 kilót sem. 103 kg-al mentem először a védőnőhöz (6 hetesen) most 32 hetesen szintén ugyan ennyi a súlyom. A védőnő szerint nem probléma, viszont én nagyon aggódom hogy nehogy valamilyen fejlődési rendellenessége legyen a babának amiatt. Kíváncsiságból írogattam napi szinten hogy miket eszek és mennyit, és napi 1000-1400 kalória, ami nem sok. Napi mozgásom megvan..Viszont aggódom. Szerintetek lehet valami baja a babának? Nagyon félek, viszont egész terhességem alatt rossz volt az étvágyam, a hústól például undorodom. Válaszokat előre is köszönöm szépen
2020. júl. 29. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baja. Ilyen kiindulási súllyal a többség nem hízik terhesség alatt. A baba elveszi a szükséges tápanyagokat. Ha 40 kg lennél,baj lenne, hogy nem híztál, de ebben az esetben így jó.
2020. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 1000-1400 kcal-t ettél volna akkor fogytal volna. Ilyen kiinduló súly mellett viszont fontos hogy ne szedj fel többet a terhesség alatt, ami sikerült is. Biztos nem lesz baja a babának, nyugi. Boldog babavarast kívánok! :)
2020. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. júl. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!