Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akiken van túlsúly, ti mit...

Akiken van túlsúly, ti mit esztek általában egy nap?

Figyelt kérdés
Légyszi őszintén írjátok meg, ha 3 csomag chipset 2 pizzával, azt is :D Elég vékonyka vagyok és szeretnék felszedni pár kg-t.

2020. aug. 12. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor max. ebédelj+ este egyél ha valóban hízni akarsz.6-7 körül vagy az után.
2020. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyelőtt felszedtem 7 kilót. Ezt nagyjából úgy sikerült, hogy a menzán nem ettem meg semmit, és kollégistaként nem volt lehetőségem főzni. Gyakorlatilag csak az maradt, hogy boltból vettem ételeket, nagyjából minden nap zacskós levest ettem (ezt nem ajánlom, mert egészségtelen), chipset vagy pufit, illetve 2 extracsokis péksütit. Plusz néha becsúszott 1-1 Dörmi is (azóta is szenvedélyem a piskótája).


Azóta leadtam 12 kilót, de akkor nagyjából ezeket kellett egyem, hogy ennyire el tudjak hízni. Ja, és elkezdtem heti 3x úszni, amikor már nagyon kritikus súlyba voltam. Csakhogy úszás után egy extracukros piskótával, sütivel megünnepeltem, hogy kalóriát égettem :D

2020. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet a bérendszered nincs rendben, azért nem szívodik fel a tápanyag. érdemes megtámogatni probiotikummal, hogy megerősödjön. de ezután se chipssel akarj hízni, hanem egészséges ételekkel, mert különben csak zsírosodsz ami nem lesz szép ugyanúgy
2020. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Fuh, jesszus, na ez az, ami nekem nem menne...inkább meggondoltam magam😂Évek óta nem eszek cukros péksütiket, nasikat, nagyon ritkán gofri vagy palacsinta azért lecsúszik, de nekem egy átlag nap: reggelire mondjuk joghurtos-gyümölcsös zabkása, ebéd lazac vagy csirke legtöbbször rizzsel, édesburival, zöldségekkel, napközben egészséges nasik pl almachips, proteinszelet vagy ilyesmi, este többnyire rántotta. Szóval amúgy szerintem sokat és fehérjedúsan eszek, edzek is mellé, de lassan jön fel bármi is. Ezért gondoltam, hogy talán nem elég hízlaló kajákat eszek, bár akkoriban sem híztam, mikor hambit, pizzát meg ilyeneket ettem.


#3

Na igen, voltam ételallergiaviszgálaton, most várom az eredményt, én is arra gyanakszom, hogy valami nem tetszik a hasamnak. Amióta 1 hete elhagytam a tejes-gluténes dolgokat azért jobb a helyzet. Köszi a tippet, be is szerzek probiotikumot.

2020. aug. 12. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyanúba fogtuk a kekszet, hogy attól híztam. Most megpróbálom visszafogni, és nem helyettesíteni más, hasonlóan kalóriadús élelemmel.

Kedves kérdező, a kakaós keksz kétszer olyan kalóriadús, mint a kenyér. Hiába pakolod meg a kenyeret vajjal, sajttal, mézzel, májkrémmel, kolbásszal, szalámival, közelében sincs a keksznek, kivéve a háztartási és a cukormentes kekszeknek. A keksz nem kenyérpótlék, legfeljebb nagyon nehéz helyzetben, amikor már nagyjából lekopasztottad a hűtőt, a kamrát és a szekrény tetejét.

2020. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Péksüti, gyorskaja, üdítő szenthármasság. Minden reggel kakaós csiga, gofri, kuglóf, pogácsák, stb. Ebéd pizza vagy meki: big mac, csibeburger, csibefalatkák, fagyi, sült krumpli sült krumplival... Délután chips, csoki, keksz. Vacsora szendvicsek, péksütik. Napi 3 liter üdítő. Személyes tapasztalat hogy működik, szépen meghízol.
2020. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lazacot tolsz van pénzed ?

Nekem csak kanihörtyögőre telik de attól fogyok .

2020. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek lazacot mert finom de nagyon drága.

Amit én eszem és hizok tőle

Krumplis teszta

Paprikas krumpli

Házi készítésű tésztából pizza

2020. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Drága? Egy adat 1200 Ft. Szerintem ez nem drága, egy pizza is kerül ennyibe Pesten, sőt többe is :D
2020. aug. 20. 15:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Adag*
2020. aug. 20. 15:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!