Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fekalias volt az elelmiszerbol...

Fekalias volt az elelmiszerboltban vasarolt a pultnal csomagolt felvagott......megerintettem ugye a csomagolast akkor vettem eszre...lehet valami fertozo bajom tole?barmit el lehet kapni a szrral hisz az is testnedv...???!

Figyelt kérdés

Nagyon fel vagyok haborodva.A pultnal kertem ki es szros volt a csomagolas,megszagoltam az szr volt...itthon vettem ki a gutobok akkor vettem eszre csak...fogtam kiadtam a kutyaknak a tartalmat ugye az nem "serult"de az ujjam heygevel sikerult hozzaernem....fujjj.lehet igy is elkapni barmi fertozot?????ugy mint a verrel????.

Nagyon ideges vagyok,antszen gondolkodom...


2020. aug. 16. 11:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Par nappal ezelott vokt egy vercukormeresem az egyik ujjam ugye meg lett szurva es az nemtudom mennyire szamit nyikt sebnek...hipohonder vagyok amugyis mostmeg tartok hogy meg elkapok valamit ezeketol a retkektol..
2020. aug. 16. 11:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nna szóval ez azért eléggé nem hihető..ha mégis, jelentsd fel őket
2020. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Okes ,felfogom,de mennyire fertozo a szr????🙄
2020. aug. 16. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És hogy bizonyítod hogy szarosan kaptad, és nem otthon szaroztad össze?


Alap esetben ha érintkezel egy egészséges ember vagy állat székletével, nem lesz tőle bajod, hacsak meg nem eszed, mert akkor e. coli baktériumot juttatsz a szervezetedbe.

Elvileg a nyílt seben át is bemegy, de kétlem hogy egy pár nappal ezelőtti pici tűszúrás még nem hegedt be.

2020. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, egyszer én is megérintettem egy szros ajtókilincset, azóta a helyesírásom jelentősen romlott. Rajtad is látszik ez a tünet, neked már annyi.
2020. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy a hutoben egy csomo kaja vokt a felvagottal egyutt ,akkor azt most mind dobjam kifele????!mosogatoszeres vizzek attrolgettem oket meg a hutot ...tegnap olyan ideges voltam hogy az etkezoasztalra bsztam a felvagottat es ugye a csomagokasa szros volt...a kisbabam meg azon az asztalon eszik ...ma jutott eszembe lesikalni ott azon a reszen de ugye semmi nyoma nem volt annak a szrnak megis a tudat...meg hogy azok a bacik ott lehetnek...
2020. aug. 16. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
a hipochondriád nagyobb baj, mint a sz*r.
2020. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
99,9% hogy koronás fekália volt. Azonnal rendeld meg a temetésed de előtte tanulmányozz egy helyesírás könyvet.
2020. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látszik a kereskedők szarnak rá.
2020. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szar volt, akkor sem feltétlen lesz bajod. Ha kezet mostál utána, nem vetted a szádba a kezed, akkor főleg nem valószínű. Amúgy is, csak akkor kaphatsz el valamit, ha az ürülék egy fertőzött állaté/emberé volt. Ha a kaják csomagolva voltak, akkor biztos nem lett bajuk, ha nem akkor kidobhatod ha félsz. Az meg hogy pár napja megszúrtak egy apró tűvel, az nagyon nem számít nyílt sebnek, nem fertőződött el.
2020. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!