Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukros ételek helyett mit egyek?

Cukros ételek helyett mit egyek?

Figyelt kérdés
kb majdnem 200kg vagyok és ez a cukor nagyon nem tesz jót

2020. aug. 23. 21:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom orvos meg stb de ebben a katasztrófában ami van egészségügyben inkább nem megyek orvoshoz mert még a végén örökre ott maradok
2020. aug. 23. 21:50
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Battyogj el a háziorvosodhoz! Vizsgáltasd ki magad és kérj beutalót diezetikushoz!
2020. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
59%

Króm+fahéj tabletta. Csökkenti az édesség utáni vágyat, rendben tartja a vércukor szinteket.


Életmód váltás. 3 tányér leves+2 tányér második helyett, 1+1 tányér. 4 hétig napi 800 kcal, 4 hét 1200 kcal nagyon-nagyon sok alvással, testmozgással.


4 hónap alatt 35 kg-ot adtam le. Nem volt könnyű.


Aztán egy év után kicsit kiengedtem, visszajött 8 kg. NA EZ A NEHÉZ, TARTANI A SÚLYT/TÖMEGET. Mindennapos/mindenórás odafigyelést igényel, életed végéig. DE MÉGHOZZÁ A GYÜMÖLCSÉT, ha kitartó leszel.


És igen, ez 3 ~ve volt, nem biztos, hogy most erre újra képes lennék.

2020. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mantis religiosa ***** válasza:
0%

A szájba szexelt korrektor.


Szóval, ez 3 éve volt, és nem biztos, hogy erre újra képes lennék.

2020. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A szénhidrát fogyasztást is csökkenteni kellene
2020. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyel sok zöldséget gyümölcsöt halakat szarnyasokat salátát ilyesmiket :)

kerüld a gyors kajákat (pl MC Donalds ...stb)a Zsiros olajos ételeket a disznóhúst stb

A fehér kenyér helyett inkább teljes kiőrlésűt válasszal figyelj a bevitelére egészséges táplálkozással csökkenteni lehet a felesleget de mindenekelőtt lehet nem art egy pszichológus hiszen általában a túl evés hátterében komolyabb lelki sérülés is allhat

Ha pl kb 100 kg leadsz akkor a zsír leszivast el tudjak végezni de utánna is sokat kell sportolni és normális etrendhez tartani magadat de nem lehetetlen

itt egy kisfiú meséli el saját történetét aki szinten túl súllyal küzködött ő változni akart és sikerült is :)

[link]

2020. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Találtam egy cikket talán hasznos lehet de nem art szakemberhez fordulni aki személyre szabottan neked állít össze egy étrendet

Itt a link ha érdekel :

[link]

2020. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig ekkora túlsúlynál tényleg orvoshoz menj először!
2020. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak az eredeti kérdésre válaszolnék:

- gyümölcsök (ezekben is van cukor, de rostok, vitaminok, antioxidánsok stb. is)

- magas kakaótartalmú étcsoki, 1-2 kocka

- 1 marék olajos mag (pl. dió, mandula)

- (napközben, ha szoktál kávézni) kávé pici tejszínnel, édesítőszerrel.

(BTW, #5-nek nagyon igaza van.)

2020. aug. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#6 hála istennek hogy sikerult neki viszont nalam nem ilyen sulyos a helyzet csak nagy a hasam meg vastagabb a combom tehat tudok rendesen mozogni meg futni is bar futas mar nem annyira kellemes mert berazkodik minden
2020. aug. 24. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!