Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gond lesz belőle ha egész nap...

Gond lesz belőle ha egész nap nem eszem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a napokban egyre kevesebbet eszem, például mikor dolgozom munkába indulás előtt bekapok valamit utána munkaközben nem is érzem hogy éhes lennék így csak délben eszem főételt. Meg mikor munka után hazaérek vacsira.

Mikor itthon vagyok alig kívánok valamit pedig van mit ennem. Volt olyan is hogy kicsit megszorultam,akkor egész nap csak tömtem volna magamat. Ez mitől van?


2020. szept. 5. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy reggeli után csak ebéd meg vacsora van normális, nem eszik mindenki napi ötször.
2020. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elmondás alapján eddig össze-vissza ettél, most meg normálisan. Ha egyébként változatosan, és elegendő mennyiséget eszel semmi bajod nem lehet.
2020. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!