Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem kívánok semmi...

Miért nem kívánok semmi ennivalót még a kedvenceimet sem?

Figyelt kérdés

Helló.

Hetek óta valami nincs rendben velem. Egyszerűen nincs étvágyam, még ha a kedvenc ételeim is itt vannak előttem. Ebben az időben pedig fogyni kezdtem, pedig nem kéne. Család is észrevette. Már a kedvenc farmerom is lóg le rólam, pedig az tökéletes méretű volt. Eddig 50 kg voltam most olyan 46 körüli. Lehet nektek nem sok ez a kg de bármikor mértem eddig mindig 50 voltam kereken. Bármit elém raknak abból csak pár falatot tudok enni és olyan mintha tele lennék. Este meg émelygek, mert alig ettem. Semmi egyéb betegségem nincs amiről tudnék, nem élek szexuális életet, jelenleg épp menstruálok de a gondok előtte is voltak. Mi bajom van? Lassan már belém kell erőszakolnom a kaját, vagy elájulok. Más tünet max ilyen sárgás barnás ütés szerű foltok keletkeztek rajtam, persze ütés nélkül, mert folyamatosan megjelennek és kizárt, hogy ennyiszer verjem be magam. Mit gondoltok? 23L



2020. szept. 15. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vitamin, vagy tápanyag hiány. Menj el orvoshoz, csináltass egy vérképet vassal, és kezdj el komplex B vitamint szedni.
2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el sűrűn keveset enni.
2020. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj
2020. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es lehet igazad van. régebben vashiányos voltam bár nem tudom változott e a dolog. De amint tudok megyek orvoshoz. :)
2020. szept. 15. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek sok dologból adódhatnak.. a verkep az mindenképp sokkal többet mondhat. Lehet depresszió is lehet. A konkrét porobléma megtalálásában az is segit ha magadat megfigyeled..
2020. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!