Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyékony öblítő mérgező?

Folyékony öblítő mérgező?

Figyelt kérdés
Ma nap vasarlas utan otthon eszrevettem hogy folyatott az oblito a szatyorban amiben volt paradicsom is meg sor stb. Mindent lemostam de meg mindig erzem mindenen az oblito szagot. Lehet bajom ha megeszem a paradicsomot vagy ha iszok a soros dobozbol(azon is erzem meg az oblitot...)
2020. szept. 19. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan amiket lemostam azokon volt is oblito
2020. szept. 19. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:

te tiszta hülye vagy. minden nap felteszel egy kérdést. hol körömlakk, hol hajfesték, hol teafaolaj, hol fekáliás (?) csomagolópapír.


menj már pszichiáterhez, mert nem csak magadat, de ezt az oldalt is kinyírod

2020. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat nem en voltam de oke :D
2020. szept. 19. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
12 évesen bizony nehéz ezt eldönteni. Tán mosd meg mégegyszer, meg mégegyszer. Amúgy ugyanezzel a szerrel mosogatsz is, vagy mosás után öblítesz. Szerintem Klárika v. Pistike az öblítő ilyen kis mértékben még meg sem fasat.
2020. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem kislány ő, hanem felnőtt nő. gyerekkel. hol a (mű)körméről nyalt le véletlenül valami krémet és hívta az ügyeletet, hol a gyereke vett a kezébe egy darabka azbesztet. mindentől pánikol, fosik, és retteg, hogy baja lesz tőle.

nincs kedvem visszakeresni a kérdéseit, de ő a gyakorinak az aktuálisan ügyeletes hipochondere

2020. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öblítő mérgező, ha megiszol fél litert. Az a mennyiség ami a paradicsomon mosás után marad, vagy ami a zárt (!) sörösdobozba bejut, teljesen biztosan nem okoz semmi bajt.
2020. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!