Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi volt a legmegdöbbentőbb...

Mi volt a legmegdöbbentőbb meghízás, amit láttatok, akár távoli ismerősről legyen szó akár közeli rokonról?

Figyelt kérdés
Láttam egy régi ismerőst és felmerült bennem a kérdés.

2020. okt. 4. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vékony lány volt 20 éves kora körül, haspoló is mehetett (90-es évek), tényleg vékony.

Most, két (már tini) gyerek, és valami pajzsmirigy gond után legalább 130 kg.

2020. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
40 kiló plusz egy év alatt, gyógyszer miatt. Nem kicsit lepődtem meg amikor viszontláttam az emlékeimben még olyan 55-60 kilósként ismert lányt.
2020. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Koliban egyik srác. Egyszerre költöztünk be egyetem kezdéskor. Akkor kidolgozott teste volt meg kockás hasa, amit előszeretettel mutogatott a folyosón meg az udvaron. Mindig legyeskedett körülötte valami csaj. Aztán bulizás, meg a haverjával elkezdtek vicces cigizni rendszeresen. Az meg étvágyat csinál. Sokszor láttam h pizzát rendelnek olyankor. Gyorsan hízni kezdett, de a szokásain nem változtatott. Sőt egy idő után az volt a szokványos h 4 pizzával ment fel, persze nem tudom pontosan, de szerintem csak kettejüknek.

A haver az egy idő után elkezdett jobban odafigyelni, de a srác az nagyon durván elhízott. 50 kilót simán felszedett 4 év alatt.

2020. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém legjobb barátját nem láttam pár évig miután elköltöztem otthonról. Aztán mikor igen akkor meg nem ismertem fel a focista gyereket. Lógó has, csöcsök, toka, a teljes szett. Csak annyit tudok h abbahagyta a sportot, de azt nem h miért.
2020. okt. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%

Nem volt megdöbbentő,mert kedvesem volt.....140 kg-os volt,mikor megismertem,190 kilós,mikor szakítottunk,mert Angliába költözött.

Ő alapból is kövér volt,majd hormonális gondok miatt hízott meg ennyire.

Hozzáteszem,hogy imádtam így.....

2020. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te kit láttál kérdező?
2020. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát egy majd 15 kg-os hízásom volt és eléggé megdöbbentő. Karantén alatt rossz ételeket ettem és nem volt kedvem a sporthoz.
2021. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos Baráti körben és rokonságban is volt hízásra példa.
2021. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!