Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok jól lakni?

Nem tudok jól lakni?

Figyelt kérdés
Már észrevettem pár napja hogy ha eszek nem tudok jól lakni hiába eszek több tányérral is nem érzem hogy ettem valamit is. Régebben pont az ellentéte voltam, nagyon keveset ettem egy nap most pedig ha rengeteget eszek ugyanúgy éhes maradok...mitől lehet ez?
2020. okt. 31. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kevés vizet iszol, a szervezeted az ételből próbál folyadékhoz jutni, és evésre ösztökél. Igyál napi legalább 2 litert.
2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy már ki van tágulva a gyomrod a sok kajától. Visszafelé is működik: ha egyre kevesebbet eszel, akkor összeszűkül és kevesebbtől is jóllaksz.

Egyébként meg nem is kell jóllakni, egészségesebb ha csak annyit eszel, hogy ne maradj éhes.

2020. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!