Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha megeszek pl 1 kiflit,3...

Ha megeszek pl 1 kiflit,3 perc múlva már fingani kell,a sok erőss gyomorsavtól van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gluténérzékeny véletlenül?
2020. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtom, azt hogy tudom kideríteni,vagy csak doki tudja?
2020. nov. 2. 07:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A zsemlétől nem?

Mert akkor lehet laktóz intolerancia is.

A kifli tejes, a zsemle vizes.

Elkezdheted egyesével kizárn az étrendből a glutént, aztán a laktózos ételeket stb..., de egyszerűbb lenne egy ételallergia tesztet csináltatni.

2020. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki gluténérzékeny, csak még nem mindenkinél manifesztálódott beazonosított tünetek formájában.
2020. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ettem se kiflit se zsemlét,zöldséglevesz ettem,attól is az a tünet.
2020. nov. 8. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
A kifli (meg más se) nem okoz három perc után sok gyomorsavat.
2020. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fú nekem is volt olyan időszakom amikor bármi de tényleg BÁRMI került a számba, pár falat után egy metál zenekar dobosaként is megálltam volna a helyem, úgy felpuffadtam.

Nekem szerintem stressz volt és kimutattak mindenféle intoleranciát ami azóta érdekes mód nincsen...

De több százezret költöttem rá, hogy kiderítsem miért szenvedek, mert sokszor csak iszonyú fájdalmas puffadás volt, megkönnyebbülni meg nem tudtam (már bocs hogy így leírom). Még alsó-felső bekukkantás is volt.

Nah aztán aktuális pár repült, én elhúztam egy hétre a tengerpartra a családdal és mire visszajöttem új ember voltam.

Konkrétan olyan volt mint valami rehabilitáció.

Tehát stresszfaktort kiiktatni, vagy valamire érzékeny vagy.

2020. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Glutén
2022. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!