Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki szándékosan éhenhal?

Figyelt kérdés

En jelenleg úgy gondolom, hogy igen. Mar feltéve, ha depressziós valaki.

A súlyos depresszió es szorongás miatt rengetegszer nem tudok/nem akarok enni, az elmúlt hónapokban fogytam 7 kilót, jelenleg 47 vagyok 175 centivel. Rajottem, hogy ez egy jo módja lehetne az öngyilkosságnak. Alig kell hozza elhatározás, egyszerűen csak ágyban maradsz es nem eszel.

Nyilván lenne éhségérzet, de annyira erőtlen vagyok mar most is, hogy inkább ehezem, minthogy ki kelljen kelni az ágyból. Egy ido után a gyomor annyira összeszűkül, hogy mar ha akarnál sem tudnál enni. Jo ötletnek tűnik.


2020. nov. 29. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Majd írd meg hogy végül sikerült e vagy sem. Mert szerintem nem jó ötlet, de kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.
2020. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jó ötlet. Most akkor szánt szándékkal tönkre akarod tenni a megmaradt egészségedet is? Kérj segítséget orvostól, hozzátartozótól, baráttól. Mint írod jelenleg gondolod így, ez változhat, jöhet valami új az életedbe amitől lesz kedved élni.

Kérdésedre a válaszom, igen lehetséges így meghalni. De mi értelme lenne? Soha többé nem tudnál kérdéseket feltenni.

2020. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Orvos/gyógyszer nem segített. A család nem törődik velem, barátaim sosem voltak. Régóta szeretnek egy jo módszert találni, mert eret vágni, leugrani valahonnan nem tudok...

ez jelenleg nagyon jó ötletnek tűnik es mivel senki nem figyel rám, bármikor meg tudnám tenni.

2020. nov. 29. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy sokkal kellemesebb halál lesz, mint az érvágás vagy a leugrás.

Egyrészt valószínű ki fog lyukadni a gyomrod és ép tudattal, érzéstelenítés nélkül fogsz ordítani a perforációs fájdalomtól és rimánkodni a mentősöknek, hogy mentsenek meg. Ki tudja, meddig fogsz agonizálni. De lehet, hogy csak besűrűsödik a véred és kapsz egy trombózist vagy embóliát. Jó esetben elvisz egy pillanat alatt, de ki tudja.

2020. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vagyok orvos, úgy képzeltem, hogy csak elgyengulok, elalszom es vége. Az éhezés bár nagyon rossz es nyilván en soha nem tapasztaltam meg, hogy milyen napokig éhezni, de olyan, hogy szinte semmit nem ettem napokig mar volt es elviselhető volt.

Mar arra is gondoltam, hogy szándékosan halálra fagyasztom magam valahol, nem tudom melyik lenne a kevesebb szenvedés.

2020. nov. 29. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfagyás se lehet túl kellemes. Gondolj bele, egyrészt baromira fáznál, másrészt ott is megfagy a vér az erekben, az aztán biztos nem túl jó érzés.
2020. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az istókát! Tényleg nem lehet Téged más irányba terelni egy kicsit? Értem én hogy sz.r meg minden, igaz átérezni már nem tudom mert nincsenek ilyen gondolataim.

De látom súlyos problémád van és biztosan nehéz is. Miért nem hívod fel az orvosodat? Te is érzed sőt azt hiszem tudod is hogy ez nem normális.

2020. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Erre is jó az online oktatás.
2020. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általában előbb elájulsz vagy hasonló tüneteid lesznek. Valaki csak hívja a mentőket, kórházba visznek, ott pedig ha nem eszel orrszondán keresztül etetnek.
2020. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az tökéletes lenne, ha eljaulnek, majd úgy halnék meg. Az a tökéletes öngyilkosság. Gyógyszerrel szerettem volna elérni, de sajnos egyelőre nem találtam hatásosat.

Egyedül vagyok, senki nem találna rám es senki nem hívná a mentőket.

2020. dec. 4. 14:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!