Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem furcsa ízűnek az...

Miért érzem furcsa ízűnek az ételeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt 2 hétben valamiért furcsa szagúnak és ízűnek érzem a húsokat(nem nyersen)illetve egyszer a rántottát is. Kicsit a hajfesték éles szagára vagy a hörcsög alomra hasonló szagot érzek és az íze se a legjobb. Nagyon szeretem a húst eddig semmi bajom nem volt vele, csak most hirtelen történt, hogy másnak érzem az ízét, szagát, de érdekes módon a tésztáknak sütiknek, krumplinak stb nem rossz az íze és a szaga.

Valakinek ötlet mi miatt lehet?



2020. dec. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Jelenleg a COVID áll az első helyen. De lehet más is, majd kiderül a tesztből.
2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már voltam COVIDos ott nem éreztem ízeket, most érzek mindent. Szerintem nem ez lesz, de köszönöm a tippet :)
2020. dec. 4. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem rosszindulatból: De lehet hogy tényleg olyan a szaguk. Mindig ugyanabból a boltból veszed a húst?
2020. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bárhol, bármilyen húst eszek mindnek ugyan azt a kellemetlen szagot érzem, még ha rendelek étteremből azt is. :/
2020. dec. 5. 21:37
 5/5 anonim válasza:
Na kiderült már hogy mi volt a baj? Az utóbbi időben nálam is ez a probléma.
2020. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!