Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kardiózunk kb egy órát,...

Ha kardiózunk kb egy órát, akkor amelett ehetünk bármit?

Figyelt kérdés

Nemrég fogytam le, ugye azelőtt nem volt ennyire mozgalmas életem, demost sportolok. És félek ha bármit eszek az edés mellett, ugyanúgy visszahízok.

Kb heti kétszer vagy háromszor szoktam kardiózni.



2020. dec. 23. 17:32
A kérdező szavazást indított:
Ehetsz bármit, nem fogy hízni.
Nem ehetsz például édességet, mert visszahízol
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
azért figyelj oda a kajálásra, de nem kell kényszeresen. (az evés örömforrás is) hetente mérd magadat, ha elszállt kicsit a ló, akkor időben tudod korrigálni.
2020. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt kedves első válaszóló, hogy elszaladt a ló? És ha elszaladt a ló olyankor mi a teendő?
2020. dec. 23. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az elszaladt a ló alatt azt értem, hogy felkúszik 1 kiló, esetleg kettő. (mert mondjuk karácsony van, vagy szülinapozás, és több süti fogy..) és azt könnyebb egy kis odafigyeléssel ismért ledolgozni, mintha 5-6-8 ugrana fel. ezért írtam, hogy hetente mérd meg magadat.

naponta nem kell, legalábbis szerintem. ennyire nem szabad kényszeresen a súlyunkat figyelni, mint írtam, az evés azért örömforrás is.

2020. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Én mindig azt vallottam, hogy fogyózás közben is kár megvonni magunktól mindent. Lehet enni csipszet is, csak arra kell figyelni, hogy ne darálj be egész nap három zacskóval. Én például csokit is eszek, ha megkívánom, mindig van itthon, de megszabom, hogy most csak x kockányit ehetek (attól függően, mit ettem aznap). A kalóriára érdemes odafigyelni nagyon, valamint arra, hogy a főétkezések ne üres kalóriákból álljanak, és mellettük ne legyen túl sok nassolás.
2020. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármit igen. Csak nem bármennyit.
2020. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!