Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biotech USA Muscle Mass...

Biotech USA Muscle Mass segíthet a hízásban?

Figyelt kérdés
18 éves, 177 cm magas és 60 kg-os vagyok, nagyon szeretnék hízni, de valamiért genetikailag iszonyatosan nehéz számomra. Kaptam egy 4 kg-os Biotech USA Muscle Mass port, ez mennyire segíthet hízni? Illetve hogyan adagoljam, hányszor naponta? Elég-e ez önmagában?

2020. dec. 25. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Segít, persze. Olyan, mint bármilyen más szilárd kaja: kalóriatartalma van, tehát segít hízni. 275 kcal van egy adagban, tehát ugyan azt éred el vele, mintha mondjuk megennél egy fél tábla csokit. Az a lényeg, hogy vigyél be elég kalóriát, akkor hízni fogsz. Az mindegy, hogy miből. Pontosabban csak majdnem mindegy, lehetőleg minél több legyen szilárd kajából.
2020. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max 4 kilót.
2020. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel (rendesen), úgysem fogsz tudni többet enni, és így nem ér semmit az egész. Ez csak egy része egy másik életmódnak.
2020. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ember azt hiszi hogy sokat eszik, közben meg aztán kiderül hogy kétszer annyit kéne. Van hogy úgy érzed hogy jóllaktál, aztán közben meg bevittél az ebéddel vagy 250 kalóriát, csak eltelít az a fele étel. Szerintem egy 3000kaloria környékén kéne bevinned. Egy normális ebéd szerintem minimum kitesz 1000kaloriat(alsohangon, egy pizza 2200 körül van) Igazából ez a tömegnövelő tényleg csak annyi hogy van benne 250kaloria,meg egy kis fehérje. A fehérje az valamennyire hasznos, de ez a +250kaloria ez nem valami számottevő, kb megeszel +1 melegszendvicset. Ezért is tartom hülyeségnek a tömegnövelőket. A lényeg: végezz súlyzós edzést, egyél mint az állat, napi 5x az összes étkezésednél amennyit csak tudsz egyél. Fogsz majd jönni szépen lassan a kg.
2020. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!