Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Enterolt lehet bevenni ilyenkor?

Enterolt lehet bevenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka rosszul lettem, még nem tudni, hogy a télen divatos "fosóshányós" vírust kaptam el, valami romlott volt netán szalmonella, vagy egyéb. A családban rajtam kívül más nem beteg.


Mostanra már nem hányok, viszont nagyon durván vizes hasmenésem van. Ilyenkor vehetek be enterolt?


Azért bizonytalankodom, mert ugye ez nem csak probiotikum, de kifejezetten hasmenésre való kapszula. És bakteriális fertőzésnél a széntablettát sem szokták javasolni pl, mondván ürüljön ki a szervezet.


2020. dec. 25. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sok folyadékot.

Ha nem hagy alább, akkor vedd be az Enterolt.

Ha ezután sem, hívj orvost.

A Covid is kezdődhet ilyen tünetekkel.

2020. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ügyeletet felhívtuk éjszaka, mert nagyon görcsösen hánytam akkor is, amikor már nem volt mit, de leráztak. Orvos nem ér rá kijönni, ha nagyon akarok, menjek be (talpra állni alig bírtam), ülhetünk ott 3-4-5 órát, mire bejutok. Mentőt ne is akarjunk hívni, ez nem sos eset. Biztos csak túl sokat zabáltam... (Nyilván nem.)

Úgyhogy az orvos hétfőig semmiképp sem opció emiatt. Csak ebben a hasmenéses dologban nem tudom, mivel teszek jót.

2020. dec. 25. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Enterol szerintem jó ilyenkor, legalábbis mi szoktuk használni és eddig hatásos volt. Mellette gyógyteák, kímélő ételek.
2020. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!