Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hascsikarás majonézes tojással...

Hascsikarás majonézes tojássalátától?

Figyelt kérdés

Házibuliban ettem. Borzasztó rosszul vagyok, ülök a wc-n de csak csikar a hasam.


Ötletek?


Alkoholt egy pohár pezsgőn kívül nem fogyasztottam.


L



2021. jan. 1. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. A tojás tud rendesen bélgázt csinálni.

A pihenés és a helyileg alkalmazott meleg (pl.: meleg vizes palack, meleg fürdő) fokozza a vérkeringést, és segít ellazítani az izmokat, oldani a görcsöket. Jó hatású lehet a borsmenta-, kömény-, kamilla-, édeskömény- vagy ánizstea fogyasztása. (A kömény kifejezetten jó puffadásra)

Sajnos ez addig ilyen marad, amíg hasmenés formájában el nem távozik.

Lehetséges, hogy az epédnek is betett a majonézben lévő olaj. Plusz: a majonézben is van tojás.

Ha a gyógyteák közül egyik sincs, de akad otthon Bilagit drazsé (legalább kettőt bevéve egyszerre) az megkönnyítené a dolgodat.

2021. jan. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol csak alkalmanként, akkor a pezsgő is okozhat hasmenést. Meg az étolaj is, a tojással együtt.A sok zsíros, olajos kaja egész szépen hajt, nem véletlen, hogy szorulásra is alkalmaznak ilyen olaj meg zsírkúrákat. Sok szokatlan dolgot ettél, ittál össze, ez ilyenkos szerintem teljesen általános. Ne egyél ünnepi kajákat most egy darabig, és rendbejössz :) mondjuk lassan el is fogynak, szerencsére.
2021. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már a neve is hánytató.
2021. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!