Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a Ferrero Rocher-t...

Szerintetek a Ferrero Rocher-tól lehetnek komolyabb betegségeim??

Figyelt kérdés
Egyik nap megettem kb 150db Ferrero Rocher edesseget. A kedvenc csokim, meg sose volt tole bajom. Ma reggel arra keltem, hogy nagyon rosszul latok es alig ereztem a péniszemet. Nagyon aggodok, kerlek segitsetek, hogy tapasztaltatok e hasonlot. Koszonom 17/F

2021. jan. 9. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Jézus atya úr isten. Igen mind a cukor, mind a kakaó túladagolás okozhat problémát.
2021. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elôszöris, AZTAQRVA,150DB?! Nem olcsó az a csoki...


Nade a kérdésre válaszva:ha nem rendszeresen eszel ennyi cukrot, csokit, akkor persze hogy megterheli a szervezeted. Pár nap és jobban leszel.

2021. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen menj el sürgősen orvoshoz, egy gyomormosas esetleg, ezek eléggé a cukor túladagolás jelei. A túl sok cukor a vérben károsítja az idegrendszert és ez leghamarabb ugye a szemben, fülben illetve a sok idegvégződéssel rendelkező szervekben jelentkezik. Megvakulni és levágni a farkadat valszeg nem kell de biztosan okozott maradandó ideg károsodást. Sürgősen orvos! És mond el hogy mekkora idiótaságot csináltál, tudják hogy mi az oka, hogy mihamarabb tudjanak intézkedni
2021. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
2021. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a napokban volt, így már gyomormosásra nemigen lesz szükség, de diétára igen. Sok folyadékot igyál, vizet, semmi cukros löttyöt, aztán főtt burgony, ropi, kamillatea. Tudom hogy neked ezek ehetetlenek, de komoly bélgyulladást tud okozni egy ilyen megterhelés az emésztőrendszerednek amit műveltél.

És pontosan leírták előttem, amit összeedtél az okoz látásromlást valamint érzéskieséseket. Amit rögtön tudsz tenni az állapotodért, az a víz ivása ami felhigítja azt a tömény koncentrációt amit bevittél.

2021. jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Napok múlva nem okoz semmit, trollocska.
2021. jan. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!