Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik ha nem eszek semmit?

Mi történik ha nem eszek semmit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok éhes de ez megy már több hónapja. Már ott vagyok, hogy nem is kívánom a kaját és ha egy kicsit is eszek egyből kihányom és úgy érzem tele vagyok. Lehet abból valami baj ha sokáig nem eszek? Egyébként eléggé mély ponton vagyok most lelkileg.. ezért lenne? Egyszerűen nem vagyok éhes és mindennap fáj a fejem testnevelés órán is majd összeesek.. inni többet iszok mert kiszáradni azért nem szeretnék!:D kórházba esetleg kerülhetek? Vagy mit okozhat ez a nem evés?
2021. jan. 9. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést amiért ilyen értetlen vagyok! Szép estét mindenkinek!
2021. jan. 9. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha 40 napig nem eszel, a gyomrod megemészti magát. Azaz meghalsz, ráadásul igen fájdalmas, szenvedésekkel teli módon.
2021. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh.. ezt nem tudtam..
2021. jan. 9. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvoshoz kéne menned. Jézusom..
2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kvagyorsan orvos, mert lehet, hogy már visszafordíthatatlan.
2021. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Mikor szüleim kidobtak, és az erdőben éltem, akkor 3 nap nem evés után gyakorlatilag össze estem, és hallucináltam is. Igaz előtte se ettem sokat. De nekem az volt a rekord 3x24 óra 1 falat nélkül. Ha még 1 napig nem tudtam volna enni, akkor nagyon valószínű hogy meghaltam volna. Mivel már menni sem tudtam..
2021. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Engem többször vittek haza idegenek, mert látták, hogy szarul vagyok, aztán miután összeestem otthon mentem orvoshoz (szerencsére nem kint egy autó alá..), nekem vérátömlesztés, és több heti kórház lett a vége. Ez nem játék, teljesen kimerül a szervezeted.
2021. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta, Kérdező?
2022. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne #8
2022. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!