Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az ünnepek alatt durván...

Az ünnepek alatt durván félrekajáltam és feljött pár kiló. Pontosan 2 kg. Ez ugye nem zsír? Szeretném tartani az alakokat de ünnepek alatt elkerülhetetken hogy ne egyek a sok finomságból.

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
*Alakomat
2021. jan. 12. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi más lenne, ha nem zsír? :D De igen, pontosan az. Szerencsére azért 2 kilótól még viszonylag könnyen meg tudsz szabadulni, ha most egy darabig odafigyelsz, mit eszel, és inkább a kevésbé hizlaló ételeket választod.
2021. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem agysejt az biztos.:) Jóhogy zsír. Amúgy simán elkerülhető az ünnepek alatti zabálás, én pl elkerültem, sőt még fogytam is. Nem nagyképűsködni akarok nyugi. Kicsit kevesebbet egyél, többet mozogjál, és lemegy gyorsan. De ha eljössz hozzánk fát hasogatni, akkor már estére lemegy.:)
2021. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet zsír, de egy része lehet salakanyag és víz is.
2021. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!