Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lefekvés előtt hány órával ne...

Lefekvés előtt hány órával ne igyak többet hogy ne kelljen éjszaka pisilnem?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen alszom el így nem akarok éjszaka kelni pisilni.

Volt már olyan hogy 4kor felkeltem pisilni és nem tudtam elaludni. Ma már este 7től nem ittam csak nagyon kicsit, fél pohárral csak. Mielőtt lefekszek aludni mindig megyek pisilni.


2021. jan. 13. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, nálam gyakorlatilag teljesen mindegy. Kipróbáltam már mindenhogyan, de így is úgy is fel kell kelnem éjjel pössenteni egyet.. szóval én személy szerint nem hiszek abban, hogy lenne összefüggés. Legalább is, nálam a tapasztalat az ellenkezőjét bizonyítja.
2021. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lefekvés előtt közvetlenül iszok meg egy nagy pohár vizet, nekem akkor is csak reggel kell pisilni. Úgyhogy lehet, hogy tényleg mindegy.
2021. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában kevés folyadékot szoktam inni.

(legalább is a nagy átlaghoz képest)

Így érthető hogy éjszaka nem járkálok ki.

Néha megtörténik, hogy este 10-11 körül megiszok egy dobozos sört...........és akkor sem kell reggelig kimenni.

Ki érti ezt?

2021. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!