Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért olyan nagy baj ha nem...

Miért olyan nagy baj ha nem eszek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és van hogy egy nap csak egyszer eszem vagy egyáltalán nem is eszek de semmi bajom ugyan olyan jól érzem magamat másnap is és ha éhes vagyok akkor eszem akkor miért mondja mindenki hogy beteg vagyok. Nem irtózok a kajától nincs is bajom a testemmel csak egyszerűen nem vagyok éhes. Ez tényleg ilyen nagy baj?
2021. jan. 17. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor baj, ha a súlyod kevés. Ha normális, akkor nem baj.
2021. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen, baj. Valószínűleg valami probléma van az éhségérzeteddel.

Az alap energiaszükségleted töredékét sem viszed be, tehát éhezel.

2021. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehet belőle baj, jogosan féltenek. A napi egyszer, vagy egyszer sem evéssel azt fogod elérni, hogy kilyukad a gyomrod és elfekélyesedik.
2021. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha normális a súlyod, akkor nagy baj nincs. De ha rendszeresen van ilyen, hogy nem leszel éhes, akkor lehet, hogy valamiért nem működik normálisan az éhségérzeted.
2021. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: nemcsak mennyiségileg, hanem minőségileg is éhezel.
2021. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Az ősember is kihagyott étkezéseket, akár napokra is, ha éppen nem volt hús vagy valami zöldféle. El is éldegélt 35-40 évig.
2021. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!