Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mekkorák vagytok, és mennyit...

Mekkorák vagytok, és mennyit bírtok enni?

Figyelt kérdés
Én 52 kg-os nő vagyok. De egy 32 centis pizza lemegy egyszerre úgy, hogy a szemem sem rebben. Vagy két bigmac menü. Mikor síelni voltunk és jól kiéheztem a friss levegőn, megettem egy 32 cm-es pizzát, utána egy nagy tál spagettit és két tiramisut. Sokan mondják, hogy csak keveset tudnak enni, nekem ez furcsa mert én amilyen kicsi vagyok olyan sokat tudok enni.
2021. jan. 17. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én jóval kevesebbet tudok enni, max egy fél 32cm-s pizzát. 2 bigmac menü is esélytelen nálam, a dupla sajtburger menüt is csak úgy tudom megenni ha a krumplit már nem kell (magyarul csak a sajtburgert 😂)

Keveset tudok egyszerre enni és utána sokáig nem eszek mert nem vagyok éhes

20/N 165 centi vagyok és 47 kg

2021. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Én 45 kiló vagyok, 165 centi és simán betolok egy 32-es pizzát. Edzések után meg netuddmeg :D

Amúgy kiskorom óta kevés a gyomorsavam, így hiába bírok sokat enni, az emésztés nehezebben megy, ezért többször eszek egy nap, kevesebbet mint amennyit meg bírnék enni maximum de ezek is normál felnőtt adagok, amilyeneket a 60-70 kilós ismerőseim is megesznek.

2021. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sjsjyj ***** válasza:
Én 50kg vagypk és elég keveset tudok enni💁🥺😅
2021. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!