Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet javítani a...

Hogyan lehet javítani a tápanyagok felszívódását?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon lassan szívódik fel a szervezetemben a cukor, el is vagyok savasodva, és olyan mintha koplalnék, tiszta hiányos a szervezetem.

Milyen táplálék kiegészítőt szednétek?

Vagy milyen vizsgálatot csináltassak?


2021. jan. 22. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"el is vagyok savasodva"

Ez egy egetverő baromság, amit a lúgosító álgyógyszereket forgalmazók kitaláltak. Az emberi szervezet annyira bonyolult kémiájú, hogyha a te csak 1 %-kal eltérnél savasságban a rendestől, azonnal megpusztulnál. Lassan szívódik fel a cukor? Honnan veszel ilyen idiótaságot? Megmérted? Gyanúm szerint álorvosi honlapokról szerzed az infót és túl sokat foglalkozol magaddal. A szervezetetd teszi a dolgát anélkül, hogy stresszelnél rajta. Egyél változatosan és felejtsd el a vizsgálatokat.

Le lehet pontozni.

2021. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az miben nyilvánul meg hogy el vagy savasodva ?

És honnan,veszed hogy lassan szívódik fel a cukor ?

Mikor cukrot,a szervezet önmaga is előállít .

2021. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam, nem szívódtak fel rendesen a tápanyagok. A konvencionális orvoslás nem igazán tudott ezzel mit kezdeni, ezért az alternatív módszerek felé kezdtem fordulni. A felszívódás a belekben történik, ezért először csináltam egy alapos tisztítást. Utána jó minőségű probiotikumot szedtem hosszú ideig. Közben a mikrobiomot támogató készítményeket szedtem. A táplálkozási szokásaimat is átalakítottam, pl a glutént teljesen kiiktattam az étrendemből.

Szinte teljesen rendbe jöttek a dolgaim, jobban érzem magamat, mint 20 éves koromban :)

2021. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szervezet teszi a dolgát... Igen, amìg minden oké. És ha valami felborul, akkor vannak a gondok... Mert van pl a vashiàny, de hiába szeded, mert nincs làtszata. Egy pl a sok közül...
2021. jan. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!