Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez fog valamit segíteni?

Ez fog valamit segíteni?

Figyelt kérdés

hogy ha minden reggel ilyen zold gyogyteat iszok es reggelire muzlit eszek(sima korn flakes_t🤮) es egesz nap kb vizet iszok csak ebedre meg vacsira meg egeszseges cuccokat eszek pl spenot vagy tofu,csirke tudjatok az ilyen fogyosabb kajak.


csak mert fogyni szeretnek es az edzes a fogyasnak kb a 25%át teszi ki az étkezés meg a 70%át szoval oke edzeni edzek de az étkezésen van most a hangsuly es ne spameljetek tele minden szarsaggal csak velemenyt kerek hogy egyaltalan hasznalni fognak ezek e?



2021. jan. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg igen, de ha több kalóriát eszel mint amennyit elhasználsz,akkor nyilván nem. De egyértelműen egészségesebb leszel mint ha a sok kalória mind tésztából származna.
2021. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2021. jan. 23. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég összehordott szavak alkotják a mondatokat😳

A lényeg a kalória deficit, ha leírod hány kg, hány éves és milyen magas vagy, szívesen kiszamolom neked, hány kalóriára van szükséged a fogyáshoz.

2021. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cornflakes-t felejtsd el, cukrozott, sok benne a kaloria es a szenhidrat, plusz 1 deci tejben 45 kaloria van kb, 100 gramm ilyen muzliben meg 380, tehat a reggelid lehet majdnem 500 kaloriara jonne ki ugy, hogy 30 perc mulva ehes leszel. 500-600 kaloriat ebedre kene enni, reggelire max 200-300-at.


Amit kerulni kell: feher liszt, finomitott cukor, gyorsan felszivodo szenhidratok.

Konkret peldak amiket biztosan ehetsz: bulgur, teljeskiorlesu kenyer, teszta, edesburgonya, zoldseg, gyumolcs (de a gyumolcsokkel vigyazni kell, jobb mint a csoki, de szinten sok bennuk a kaloria)hus, tofu, zab.

Ajanlom meg a novenyi tejeket es novenyi tejszint a sima helyett, kevesebb bennuk a kaloria.

Termeszetesen, ha belefer a kaloriakeretbe, akkor ehetsz mondjuk porkoltet nokedlivel is, de bele kell szamolni.


Fogyashoz kaloria deficit kell es sport, igazabol nem egy bonyolult dolog, csak nehez elkezdeni (en mar csak tudom).

Ne eheztesd magad, szamold a kaloriakat, egyel napi otszor, es tuti a siker. Napi 1400 kaloria ala ne menj, ennyit minimum vigyel be, es sportolj heti 3x 30-40 percet. Ha sportolsz, igazabol akar 1800 kaloriaval is fogyhatsz, de ez mindenkinek egyeni. En pl 1600 kaloriaval es sporttal fogyok, sulytartashoz emeltem 1900-ig, tovabbra is sport mellett.

Szamold ki az alapanyagcseredet, es az alapjan lodd be a kaloriakat. Erre vannak jo kalkulatorok mar neten, 5 perc az egesz.

2021. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemar:(( jo megfogadom a tanacsod es elfelejtem a korn flakest,de a hátulján nem ir cukrot marmint 0%van benne kb azvan ra irva de értem, annó mindennap edzettem 3honapon at kb de hat ja elegge hulla voltam es az etkezesre nagyon nem figyeltem szoval koszonom hogy leirtad ezeket:)
2021. jan. 23. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze ehetsz neha, de ne minden reggel, mert csak ertelmetlen ures kaloria :)

Zold tea jo otlet, de ez onmagaban nem fogyaszt, viszont picit segit beinditani az emesztest, plusz egeszseges is. Sok benne a koffein, tehat ne napi 1 litert igyal belole :D

2021. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!