Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyers hústól, lehet-e kapni...

Nyers hústól, lehet-e kapni nemi betegséget kapni?

Figyelt kérdés
A karácsonyi ebédet pucéran készítettem, és a hal patkót panírozás közben elejtettem, és hozzá ért a péniszemhez. (Nem próbáltam vele közösülni) Mostanra már egy hónapja furcsa szaga van péniszemnek. Okozhatja-e ez?

2021. jan. 24. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de ezt a sztorit senki nem fogja elhinni, legalább anonim módon lehetnél őszinte, úgyse tudja senki hogy ki vagy.

Ezzel mindenképp el kéne menni orvoshoz, ha a hal okozta, ha nem. Ez nem normális dolog hogy egy hónapja furcsa szaga van, összeszedtél valami fertőzést. Az ilyesmit nem szabad halogatni meg elbagatelizálni, mert komolyabb következményei lehetnek idővel, ha kezeletlen marad.

És jobban teszed ha az orvosnak is az igazat mondod, amúgy is mindent láttak már, nem fognak meglepődni. Sőt, ha belegondolok, mindig viccesebb amikor valaki egyértelműen hazudik valami baromságot, mintha elmondaná az igazságot. Pl rengeteget szoktak rajta röhögni mikor valaki azt mondja hogy meztelenül mászkált, elesett, és a fenekébe fúródott egy krumpli. Már rengeteg ilyen kamu sztorit hallottak és azonnal kiszúrják. Jobb ha tudják az igazságot, főleg ha tényleg a hal okozott fertőzést, hamarabb is tudják felállítani a diagnózist, ha van egy gyanús körülmény ami alapján elindulhatnak.

2021. jan. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is van olyan jó magyarázat, mint a "nem akartalak megcsalni, csak a Mari ott napozott meztelenül, én meg megbotlottam és ráestem".
2021. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha azóta nem fürödtél.
2021. jan. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szép emlékű dr. Veress Pál rovatát idézi az Ifjúsági Magazinból. Ott voltak ilyen idióta kérdések. De Laci bácsi nem volt rest még idiótább választ adni.
2021. jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan agybéli elváltozást igéző kérdés . Annak idején Nők Lapja orvos válaszol rovat "Lehetek-e terhes ha egy fiú után, leülök a székre "?
2021. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Jajj, az de jó volt, imádtam! Kösz, hogy eszembe juttattad! Kérdés: A bátyám meg a barátnője néha az ágyamban szexelnek, lehetek-e ebben az ágyban terhes? Válasz: Igen, de nem az ágytól! :-D
2021. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a kérxés jobban mutatna, az egészség kategóriában... 🙄
2021. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*kérdés
2021. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Darwin-díjas kérdés, sírva röhögök! Nyilván nem, de ha 1 hónapja fennáll a probléma urológus nem ártana.
2021. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!