Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ez az oldal, van már...

Milyen ez az oldal, van már vele tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy hamisítják a táplálék kiegészítőket. Most venni akarok vitamin készítményeket. [link] ez egy nagyon szimpatikus oldal a számomra. Konkrétan egy Vitakinges terméket szeretnék vásárolni, az adott termékről jókat hallottam. Most itt ez akciós, egy közeli ismerősöm mondta, hogy ez szerinte hamis és azért olcsóbb. Az oldalt nem ismerem és nem vagyok tájékozott sem ezekről a termékekről és félek, hogy valami rossz minőséget veszek. Megbízható-e vagy érdemes inkább megrendelni az eredeti oldalról? Honnan lehet felismerni esetleg, hogy egy termék eredeti vagy sem? A válaszokat előre is köszönöm!
2021. jan. 26. 23:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!