Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kövér/husis gyerekek anyukái,...

Kövér/husis gyerekek anyukái, őszintén, nálatok hogy táplálkozik otthon a család?

Figyelt kérdés

Sok krumpli, tészta, liszttel sűrített főzelékek, hús, nasi, széndhidrát-hegyek? Ti elhízottak vagytok, vagy csak a gyerek?


Mit gondoltok, a családotok táplálkozási szokásainak van köze a gyerek túlsúlyához? Ha igen, mi az oka annak, hogy nem változtattok? Nincs idő, kedv, energia vagy sima érdektelenség?



2021. febr. 3. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd. Én bevallom őszintén hogy elég vacak a táplálkozásunk. Csak ritkán van nasizás, de alapvetően elismerem, hogy sokkal egészségesebben is ehetnénk. Azt gondolom átlagos módon táplálkozunk.

A fiamon minimális túlsúly sincs, bezzeg rajtunk szülőkön van bőven.

2021. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól taplalkozunk,sok zöldség, gyümölcs nyersen is,van hús is mert nem vagyunk vegák.A gyerekünk kb 2.5 éves koráig nem tudta mi a csoki, most kap heti 1*, tészta heti 1* durum vagy teljes kiőrlésű.Kenyer szintén teljes kiőrlésű.Jo minőségű húsokat veszünk.Figyelunk a minőségi táplálkozásra,napi 5 órát vagyunk friss levegőn, emellett alapvetően is mozgékony a gyerekünk aztán mégis a 100 centijére van 16kg,meg kis pocija.

Én 156 cm magas vagyok 43kg.Parom 180cm 80 kg kb de ő hizasra hajlamos a súlya is fel le csuszkal,de egészséges a súlya akkor is ha hízik pár kg.Szerintem mindent megteszünk hogy egészséges kaja legyen az asztalon úgyhogy nem fogom diétára a gyereket,így se eszik szar kajakat.

2021. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!