Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A chipstől függőnek lehet lenni?

A chipstől függőnek lehet lenni?

Figyelt kérdés

Itt olvastam gyakorin tegnap,hogy vlaki napi 5-6 zacskó chipset megeszik egy nap,és ha megy hazafelé,a suliból soha nem tudja megállni,hogy ne menjen be a boltba chipsért. Meg ha egy előadáson van és ki van téve a vendégeknek az előadás utánra chips,ő kilopakodik előadás közben enni a folyosóra mert annyira nem bír ki 2 órát úgy,hogy 1 szem chipset meg ne egyen!


Szerintem ez nagyon durva!!! Ennyire nagy függőséget bír kialakítani a chips,pedig nem is drog!?


Meg azt is olvastam,hogy elment az illető orvoshoz és az orvos csak annyit mondott neki próbálja a napi 5-6 zacsi chips adagját lecsökkenteni legalább 1-2 csomagra,de természetesen nem sikerült neki...



2021. febr. 9. 08:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem kamu a kérdésem,komoly!!!
2021. febr. 9. 08:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha belegondolunk, mindentől lehetünk függők. Internet, sorozat, édesség, zene, szerencsejáték, cigaretta stb. Én pl édesség függő vagyok, nem bírok ki úgy napot, hogy nem eszek valami csokit vagy kekszet.
2021. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ismertem ilyet. Ebéd helyett is chipset evett. Èn is az èdessèggel vagyok úgy hogy naponta kell ennem. Jó ennyire nem durván, de napi szinten muszáj ennem. És így is nagyon vékony vagyok.
2021. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen. Én is néha chipset reggelizek mert vhogy kivántatja magát. A másik ilyen a kóla de arról leszoktam
2021. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!