Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Doritos különbözik bármiben...

A Doritos különbözik bármiben is egy átlagos Nacho chipstől?

Figyelt kérdés
Nem ismerem túlságosan, de az is csak egy sima chips csak nagyobb márka mint pl. a Pringles meg ilyenek nem?

2017. máj. 8. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Olyan hogy nacho chips nincsen. A nacho az a tortilla chips és a salsa vagy guacamole szósz.


A pringles burgonyachips, nem kukoricalisztből van mint a tortilla. A doritos tortilla chips. Angliában vettem párszor, szerintem az átlag tortilla chipsnél annyival jobb hogy magában is ehető akár, főleg hogy elég sokféle íze van. Átlag márkáju tortilla chipset, főleg ízesítetlent magában enni nem jó, érdemes csinálni hozzá szószt.

2017. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer ettem, nem éreztem semmi különlegeset más márkákhoz képest. Pringles szerintem tényleg jobb mint a többi márka, mert ott vannak különleges ízesítések, amiket érezni is. Chio is próbálkozotott pl. de pl. a sajtburgeresnek semmi köze nem volt ízben a sajtburgerhez.
2017. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

A tortilla chips a nachos "fast foodosított" változata.

Nem hiszem, hogy bármivel különb lenne, mint bármelyik hasonló chips, sőt állítólag vegán.

Így ki tudja mi kerül a sajtos ízesítésűbe... csak egy tonna ízfokozóra tudok tippelni.

2017. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


A tortilla chips a nacho egyik összetevője, nem változata:


[link]


Második válaszoló meg úgy tűnik meg se tudja különböztetni a krumpli meg a kukoricaliszt chipset.

2017. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!