Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogyha éhesen...

Miért van az, hogyha éhesen fekszünk le aludni akkor reggelre elmúlik az éhség, de ha eszünk alvás előtt akkor reggel nagyon éhesek vagyunk?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így vagyok. Ha későn vacsizok, a reggeli is tolódik.
2021. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se így vagyok. Ha kimarad a vacsi, akkor hajnali 4 kor már a hűtőben vagyok derékig.

De ha jól bekajálok este, akkor sokszor nem is reggelizek.

2021. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De érdekes.
2021. febr. 9. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak te érzed fordítva. 🙃
2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igen:D Illetve még egy ismerősöm, többet nem kérdeztem :p
2021. febr. 9. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint a kérdező és vannak ismerőseim is. Kíváncsi lennék hogy vajon mi okozza?
2021. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sosem fekszem le éhesen, de nem is közvetlenül lefekvés előtt eszem.

Viszont azt figyeltem meg, hogy nem mindegy, mit eszek este. Ha nincs benne fehérje, csak egy csomó finomított szénhidrát, reggelre én is éhes leszek. Ha a vacsorám tojás vagy hús zöldségekkel, akkor nem. Talán az inzulinhoz és a vércukorhoz lehet köze, és/vagy ahhoz, mennyi ideig tart megemészteni a vacsorát.

2021. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!