Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzek rossz szagot, ízt?

Miért érzek rossz szagot, ízt?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2, 2 és fél hete kezdődött ez, hogy főleg a húsos és zsíros ételeken érzek rossz szagot és ízt, amit eddig soha. Az edények lábosok tiszták, olajat mindig frisset, nem többször használtat használunk, a húsok mind frissek. Egyik kedvenc ételem a csirkemell egyszerűen nem bírtam megenni, egyet beleharaptam ott kellett hogy hagyjam. Zöldborsós tokányt megszagoltam, ha abból eszek kihánytam volna. Friss bolognai spagettin is éreztem. Egyszerűen nem értem. Édes ételeken semmi. A csapvízen is érzem egy kicsit. Komolyan mondom ez kibírhatatlan.

2021. febr. 10. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy első vagyok, nem értem a lepontozas okát :D de akkor felvilagositom a lepontozokat, elég releváns kérdés, mert ha valakinek húsundora van, annál nagy valószínűséggel lehet gyomor carcinoma a háttérben...
2021. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De voltam már covid-os. Lehetséges annak ilyen utó tünetei vagy nem is tudom. A lepontozást én sem értem.
2021. febr. 11. 14:26
 13/17 anonim válasza:
64%

Szia!

Ez 100% hogy a covid tünete. Covidos voltam, és én is ugyanígy éreztem. Egyszerűen nem tudtam megenni a hús ételeket, majdnem kihánytam, pedig imádom a húst. Néha még mindig előfordul, de ritkábban..Remélem egyszer teljesen el fog múlni. Ezt kívánom Neked is!

2021. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, első vagyok megint... Nem tudom mennyire értesz angolul, de pont ma hallgattam a híreket és szembejött velem ez: [link]


Itt a hölgy azt mondja, hogy treningelni kell a szaglást, hogy mielőbb regeneralodni tudjanak a neuronok.

2021. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Én kb 3 hete érzem, nektek mennyi ideje van, lehet már örökké így marad?
2021. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A lányomnak is Covid után jött elő fantom szaglás, de az az érdekes, hogy csak hetekkel később.már másfél hónapja tart, most enyhül neki.
2021. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is már nagyon régen voltam Covidos. Akkor ez egy hosszú szenvedés lesz.
2021. febr. 15. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!