Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki miket szed naponta?

Baltaarcúu kérdése:

Ki miket szed naponta?

Figyelt kérdés

Szedek magnéziumot,taurint,C+D vitamint,meg Jutavites porc-izületvédőt.Felváltva szedem ezeket,kettőt szedek ezek közül az egyik nap,másik kettőt más nap...Hosszú távon ártanak ezek a gyomornak,más szerveknek?

Fizikai munkát végzek,és vezetek,szóval van stressz.



2021. febr. 18. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Hóvirágot anyámnak.:) A sok vegyszer helyett almát, narancsot, diót, mogyorót, répát eszek.
2021. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Azokon kívűl, amit az orvos írt fel, a nejem által megrendelt 20-25 féle bogyót.
2021. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan a hóvirággal, elég drága 😀
2021. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Saját kertünkből szedem. Senkit nem engedek be, így senkinek semmi köze hozzá.:)
2021. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
c+d vitamin meg ásványi anyagos és multivitaminos pezsgőtablettát
2021. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manócska1 ***** válasza:
100%
mindenféle vitamin,szelén vas stb van benne,a neve nem jut eszembe mert kidobtam legutóbb a dobozát és zacskóba van. narancssárga kapszulaszerű a kinézete
2021. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin, D vitamin, magnézium+B6, E vitamin, B vitamin komplex+folsav, Omega 3, vas, béres csepp, probiotikum
2021. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Multivitamint, cinket, hogy jobb étvágyam legyen és digestive enzimet a puffadásra (10+ éves étkezési zavarból gyógyulok és most mindentől is fáj/puffad a gyomrom, hiszen lényegében 20 éves korom óta vagy nem volt benne kaja, vagy kihánytam, amit bevittem).


- vas > 2-3 naponta megiszok egy dl vörösbort

- probiotikum > yakult, savanyú káposzta nyersen

- egyéb vitaminokat meg beviszem a salátákból, gyümölcsökből


De jól vagyok, az értékeimmel semmi baj, és most már második hete eszek normálisan (oké, egyelőre csak kisebb adagokat, mert a gyomromnak még szoknia kell), mindent is.

2021. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!